onze kennis
delen we
met plezier

opleidingen

Basiscursus wijnproeven bij Crombé 3.0

basiscursus

Deze cursus kan door iedereen gevolgd worden en bestaat uit 10 sessies.U leert wijn te ontdekken doorheen de belangrijkste druivenrassen en wijnstijlen van Frankrijk, soms vergelijkend met de wereldwijnen.
Een theoretische syllabus per les steunt u hierin, d.m.v. vergelijkende degustaties ontdekt u die kennis.

Voor meer informatie contacteer dominique@crombewines.com

Gevorderdencursus wijnproeven bij Crombé 3.0

gevorderden

Er wordt dieper ingegaan op de kennis van wijnen wereldwijd. Verschillende wijnregio's worden vergeleken met de Franse. De bedoeling is achtergronden te verkennen in de materie van smaken, aroma's, gebieden... Deze reeks bestaat uit 8 sessies.



Voor meer informatie contacteer dominique@crombewines.com

het wijnhuis

onze geschiedenis

Crombé wijnen werd in 1894 opgericht door Gilbert Crombé in Zottegem. Na zijn overlijden bouwde Willy,  de grootvader van de huidige eigenaars, het wijnhuis verder uit.

Het was de zoon van Willy, Lucien Crombé, die zich in Kortrijk kwam vestigen met wijnhuis Crombé.
In 1976 opende de eerste grote wijnwinkel in het centrum van Kortrijk: Crombé 1.0.

Zijn twee zonen, Guy en Philip, namen de zaak over en uitbreiding van het wijnhuis zorgde voor een verhuis naar de Engelse wandeling. Crombé 2.0 opende zijn deuren op 3, 4 en 5 juni 1992.

ons wijnhuis vandaag

Op 3 juni 2013 nam Wijnhuis Crombé zijn intrek in een gloednieuw complex, gelegen in de Doenaertstraat in Marke - Kortrijk.

Het is de derde vestiging van het wijnhuis en vandaar ook de vernieuwde naam: CROMBE 3.0. Samen met de verandering van locatie ondergaat het bedrijf een volledige upgrade.

Met een nieuwe huisstijl en een vernieuwde aanpak wil Crombé 3.0 een totaalbeleving op vlak van wijn aanbieden aan zijn klanten.
De nieuwe baseline van Crombé 3.0 luidt experience wine differently.

onze vakkennis

In onze shop wordt u bijgestaan door professionele mensen die hun kennis halen uit de verschillende opleidingen, ervaring binnen de markt en vooral hun drang om voor u nieuwe producten te ontdekken.

Wij hebben diverse mensen in huis, zoals proffesionele wijnkenner, junior sommeliers tot wereldwijnmeester.
Naast dit enthousiast team zorgen wij tijdens onze evenementen ook steeds voor vertegenwoordigers van de verschillende producten zowel van binnen- als buitenland.

Ook bieden wij verschillende opleidingen aan zodanig dat u zich ook kan bijscholen op het gebied van wijn, spirits en Champagne.

het team

zaakvoerders

Philip Crombé

Philip Crombé
philip@crombewines.com
T: 056/21.19.87
F: 056/20.51.98

Guy Crombé

Guy Crombé
guy@crombewines.com
T: 056/28.27.91

bestellingen

Brecht Santele
bestel@crombewines.com
T: 056/28.27.93

Thomas Decruyenaere

thomas@crombewines.com

onze vertegenwoordigers

Wouter Vlaminck

Wouter Vlaminck
wouter@crombewines.com
West-Vlaanderen
M: 0492/73.49.50

Sam Discart

Sam Discart
sam@crombewines.com
Kust
M: 0492/73.64.17

Hugo Desmet

Hugo Desmet
hugo@crombewines.com
M: 0486 67 54 28

Balder Vandenbroucke

Balder Vandenbroucke
balder@crombewines.com

M: 0473/856.888

Sofie Cieters

sofie@crombewines.com

M: 0492/73.64.15

advies en opleiding over wijn

Dominique Crombé

Dominique Crombé
Wereldwijnmeester
dominique@crombewines.com
T: 056/28.27.96

Benoit Goussaert

Benoit Goussaert
benoit@crombewines.com
T: 056/28.27.94

advies spirits

Bert Coorevits

Bert Coorevits
bert@crombewines.com
T: 056/28.27.97

onze boekhouders

Katrien Lietaer

Katrien Lietaer
katrien@crombewines.com
T: 056/28.27.92

Petra Mareel

Petra Mareel
petra@crombewines.com
T: 056/21.19.87
F: 056/20.51.98

contact

adres

Crombé winehouse
Doenaertstraat 20
8510 Marke - Belgium

(KRUISING MET DUMOLINLAAN)

T +32 (0)56 21 19 87
F +32 (0)56 20 51 98
info@crombewines.com

BTW BE 438 827 109

Openingsuren

maandag tot vrijdag:
09u00 - 12u30
13u30 - 18u30
zaterdag:
09u00 - 12u00
14u00 - 18u00

naarboven